KONST / Litografier / Färglitografi 8135399

nr 813 5399

Färglitografi

N E Johansson, Röda vinbär, signerad EA, motivets mått: 39x28

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 mars 2013
kl 19:32:39

10/3 16:19:30 1      Vinnande bud